Nový Spider-Man na PS4, nám vyrazí dech!

Spider-Man má dlouhé dědictví, které pokrývá téměř všechny formy médií, včetně komiksů, filmů, televizních pořadů a videohier. Je jedním z nejpopulárnějších superhrdinů na planetě.

To znamená, že nový Spider-Man pro PlayStation 4 má spoustu očekávání. Vývojáři si dali největší práci s houpáním na pavučinách. Tuto činnost zvládli opravdu skvěle, mají to opravdu propracované. Bude to jeden z nejlepších zážitků ze hry.

Houpání na pavučinách je opravdu jednoduché, stačí podržet tlačítko R2 a Spidey vystřelí síť, která se přilepí k nejbližší budově. Uvolněním tlačítka Spidey pavučinu pustí a poletí volně vzduchem, do té doby, než znovu podržíte R2. Tento princip se zdá být velmi primitivní a nezáživný, ale realita je jiná. Hráči mají obrovské množství kontroly, při které mohou nastavit trajektorii pavučiny, na jaký objekt skočit nebo zkoušet ve vzduchu různé “triky”, či se správně zhoupnout tak, aby dosáhli větší rychlosti, tak jako to je ve filmu. Je to sice založeno na jednoduchém principu, ale věřte mi, zažijete s tím nesmírně mnoho zábavy.

A to není vše. Během houpání na pavučinách můžete například stisknout klávesu X, která vystřelí rychlou svislou pavučinu, která je užitečná pro otáčení kolem různých budov. Také se můžete přitáhnout k nějaké budově a poté po ní běhat. Celkově hra vypadá opravdu úžasně. Animace Spideyho jak se houpe na pavučinách jsou neuvěřitelně přirozené.

Co se týče boje, tak ten vývojáři udělali také na jedničku. Bojový systém se podobá hře Batman: Arkham. Bojový systém je rychlý a obsahuje různé komba. Během boje si můžete vybírat různé druhy pavučin, kde každá funguje na něco jiného. Můžete si vybrat například: výbušnou pavučinu či minu atd.

Pokud jste někdy přemýšleli, jaké by bylo, kdybyste létali po ulicích Manhattanu jako Peter Parker, tak si určitě budete chtít zahrát tuto hru! Spider-Man by měl vyjít v září.

 

Zdroj

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *