Youtube Music, Youtube premium je k dostání v 17 zemích

YouTube dal vznik službám Youtube Music a Youtube Premium. Služby jsou dostupné v ​​17 zemích, včetně USA. YouTube Music i YouTube Premium budou fungovat jako mobilní aplikace v systémech Android a iOS, stejně jako webové služby pro stolní počítače s plány předplatného pro každou z nich. Hudba YouTube je součástí plánu společnosti Google, jehož cílem je překonat službu hudebního odběru s cílem soupeřit se Spotify a Apple Music.

Služba YouTube Music umožní uživatelům prohledávat hudební videa, alba, živé vystoupení, remixy a další, s dynamickou domovskou obrazovkou, která se přizpůsobuje předvolebním podmínkám uživatele. Dodává se s playlisty vytvořenými podle žánru, jako je ‘District Latino’, popularita jako ‘Pop Hotlist’ nebo nálada, jako ‘A Dose of Sun’. Služba YouTube Music také nabízí inteligentní vyhledávání, kde milovníci hudby mohou najít své oblíbené skladby i zadáním některých textů na kartě vyhledávání. Nejoblíbenější a nejčerstvější obsah se objeví v obrazovce Hotlist v rámci aplikace.

Služba YouTube nabízí také své předplatné služby bez reklam, YouTube Music Premium. Uživatelé budou moci přehrávat své oblíbené skladby na pozadí. Zatímco jednotliví uživatelé se mohou přihlásit k odběru YouTube Music Premium ve výši 9,99 USD za měsíc (222 Czk), mohou také zvážit rodinný plán v hodnotě 14,99 USD za měsíc (cca. 386 CZk)

Zdroj

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *