Svítící sluchátka od Meizu

Pokud jste někdy chtěli, abyste měli odlišné sluchátka od ostatních a ne ten “bílý kabel”, tak sluchátka od Meizu jsou vyrobeny přímo pro Vás. Sluhchátka s názvem Halo Bluetooth 4.1 jsou vybaveny 1,5m dlouhým kabelem, které svítí jasně neonovou červenou nebo modrou barvou v průměru 5 hodin (při 50% jasu). V opačném případě 15 hodin, pokud vypnete osvětlení. Dobíjecí baterie je umístěna na konci kabelu, nabíjení trvá přibližně 1,5 hodiny.

Halo používají vlákna difuzující světlo, od firmy Corning nazývané Fibrance, které je vyrobeno z ohebného skla. To může být ohnuté a zakřivené. Tato sluchátka od Meizu nejsou ale první s tímto osvětlovacím kebelem od Fibrance – firma Glow má také dvojici sluchátek, které svítí červeně, zeleně nebo modře.

Halo má posuvný ovladací přepínač, který Vám umožní zapnout a vypnout světla a je zde daté tlačítko pro ovládání hlasitosti, párování bluetooth a funkce volání. Sluchátka si můžete synchronizovat přes aplikace ve Vašem smartphonu, která Vám dále umožní nastavení jasu a osvětlení. Halo je dodáván s kufříkem, několika špunty do uší různých velikostí a nabíjecím kabelem.

Sluchátka jsou k dispozici za $158 a budou k dispozici na konci dubna v červené a modré barvě. Zatím se ale neví, kde budou kromě Číny k dispozici.

Zdroj: The Verge

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *