POGy jsou zpět!

  • POGy se vracejí zpět ve virtuální verzi na mobil!

  • Hra je officiálně licencovaná světovou POGovou federací.

Pokud jste dost staří na to, abyste si pamatovali POGy, tak Vám gratuluji, jste staří jako já. Pro ty z vás, kteří jste příliš mladí na to, abyste si pamatovali POGy, tak jste vynechali jednu z nejlepších a nejpopulárnějších her 90. let.

Když POGy byly nejpopulárnější, tak byly zrušeny, protože děti si POGy nosily do školy a nevěnovaly pozornost učení.

POGy jsou papírové placky o velikosti padesátikoruny. Na jedné straně placky je logo POGu nebo je placka prostě prázdná a na druhé straně vždycky nějaký obrázek od různých robotů, lebek, až po různé postavy hrdinů, či jiných věcí. V podstatě existovalo tisíce a tisíce různých obrázků.  Během hry naskládáte POGy na sebe a snažíte se je ocelovým nebo plastovým diskem přetočit. Přetočené POGy jsou pak Vaše. Do hry můžete vždy vložit kolik POGů chcete. A to je v podstatě celý princip hry. Je to v podstatě takové “gamblení” pro děti.

POGy ve virtuální verzi budou fungovat v podstatě úplně stejně. Vyhrané POGy se Vám budou ukládat do batohu, kde si je pak můžete prohlídnout nebo s němi hrát.

Jestli máte ještě svou sbírku POGů, tak si je budete moct naskenovat a převést tak do virtuální verze a pak s němi virtuálně hrát.

Hráči, kteří začnou hrát hru co nejdříve, dostanou fyzický (reálný) zlatý slammer. Který budou moct naskenovat do mobilu a tím dostanou označení pravého fanatika POGů.

Nezbývá nám nic jiného, než jenom čekat, než vývojáři hru vydají! Máme se na co těšit!

 

Zdroj

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *