Hra ARK: Survival Evolved je nyní dostupná na Android

  • Nová hra na Android i iOS!

  • ARK má opravdu úchvatnou grafiku.

  • Hra je zcela zdarma!

V poslední době  vyšlo mnoho herních telefonů. A jestli se ptáte jaké hry si na svém mobilu zahrát? Tak jste tu správně. Právě vyšla nová hra na Android jménem ARK: Survival Evolved (což je velmi známa hra na PC). Tato hra má opravdu nádhernou grafiku, je hodně podobná grafice na PC. A právě proto se hodí pro váš herní telefon. Hra je zcela zdarma na Android i iOS!

Pokud ještě nejste obeznámeni s hrou ARK: Survival Evolved, tak my Vám ji objasníme. Hra byla spuštěna v časném přístupu na PC před pár lety a nedávno byla rozšířena i na konzole. Nyní vývojáři  přinesli tuto hru i na mobilní zařízení. Hra nabízí stavění a vyrábění různých věcí (jako jsou například zbraně) a také “ochočování” dinosaurů přesně tak, jak je to na PC. ARK také nabízí multiplayer a cross-play s operačním systémem iOS.

Jak už jsem zmínil, tak ARK pochází z PC / konzole a má docela náročný titul. V systému Android budete muset používat poměrně nedávné a výkonné zařízení, abyste získali dobrý zážitek ze hry. Vývojáři jasně uvádějí, že uživatelé budou potřebovat nejméně 2,11 GB volného místa a alespoň 3 GB paměti RAM, aby mohli hrát tuto hru na nejlepší detaily a mohli si tak užít naplno tuto hru.

ARK: Survival Evolved je sice free to play (zdarma) na mobilní zařízení. Ale jelikož na PC stojí 60 dolarů, tak je hra doplněna transakcemi přímo ve hře, které však nemusíte kupovat.  Nákupy v rámci hry se pohybují až na 9,99 USD (což je cca 220 Kč)  a roční cena “Primal Passu” stojí 34,99 USD (což je cca 780 Kč). Pokud si Primal Pass koupíte, získáte přístup ke kvalitnějším serverům a slotům na bezplatných serverech. Pokud máte rádi dinosaury spojené s úchvatnou grafikou, tak tato hra je právě pro Vás! Takže neváhejte a stahujte!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *