Google Mapy přidali novou aktualizace se snahou, dostat uživatele ven

Google aktualizuje Mapy a doufá, že povzbudí uživatele, aby vyšli z domu a vyzkoušeli nové věci. Aktualizace přináší několik nových funkcí.

Mezi první patří úplně nová karta v aplikace Google Mapy s název “For You” (Pro Tebe). Uživatelé zde budou mít doporučené místa a firmy, zejména ty, které jsou úplně nové nebo “trendy” založené na datech společnosti Google.

Společnost Google tuto aktualizaci zveřejnila na konferenci I/O 2018 na příkladu, který ukázal doporučení nové kavárny spolu s recenzemi a novinkou spojenou s otevřením kavárny.

Pokud Vás ale první volba nijak nezaujme, tak můžete zkusit další novinku s názvem “Trending this week”, která Vám představí další trendové restaurace v oblasti.

Pokud nemáte žádný nápad, co byste mohli dělat večer, Google použil svou novou inteligentní funkci nazvanou “Your Match”. Tato funkce Vám poskytne procentuální hodnocení na základě osobních údajů a toho, co Google ví o místech ve vašem okolí.

your match

Zatím se ještě neví, kdy přesně budou tyto funkce k dispozici pro Android a iOS, ale podle Google by tu mělo být v následujících měsících.

Zdroj: Android Authority

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *